Pırlanta önerileri

Uygun Pırlantayı Bulma Rehberi

09 Eylül 2022
Uygun Pırlantayı Bulma Rehberi

Şık ve ışıltılı duruşuyla kadınların gönlünü fetheden pırlanta, pek çok farklı takı tasarımında kendine yer bulur. Eşsiz bir görünümü olan bu tarz takılar, uzun yıllar boyunca kullanılabilir olması nedeniyle beğeni toplar

Bileklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

23 Mart 2022
Bileklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Bileklikler asla modası geçmeyen takıların başında gelir. Birçok kişi kombinlerini öne çıkartmak, kendi kişiliklerini yansıtmak veya kendilerini daha çekici göstermek için bileklikleri tercih ederler. Bu sebeple de bu tarz takılar, her çağda ve her moda anlayışında kendilerine tartışılmaz bir yer bulmuşlardır. Kolyelerden küpelere, halhallardan bilekliklere, yüzüklerden yaka iğnelerine kadar daha birçok takı geniş seçenek alternatifi ile sunulur. Ancak bazı takılar diğerlerine göre daha fazla tercih edilir. Bu açıdan bileklikler, geniş tasarım seçeneğiyle herkesin en sık kullandığı aksesuarlardan birisi olur.

Pırlanta seçme rehberi

17 Ocak 2022
Pırlanta seçme rehberi

Pırlanta, elmasın belirli bir formda kesilmiş halidir. Pırlantanın oluşması için elmas, 57 yüzey oluşturacak şekilde kesilir. Çıplak gözle bakıldığında pırlantalar aynı görünse bile aslında her pırlanta birbirinden farklıdır ve bu da pırlantayı eşsiz yapan önemli bir unsurdur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.