x
11-14 Şubat Hoşhanlı Pırlanta & Kuyumculuk Etkinlik Detayları
  • 7500 TL üzeri yapacağınız barkodlu alışverişlerinize özel pırlantalı yonca kolye sizlere hediyemizdir.
  • 11-14 Şubat 2023 tarihleri arasında barkodlu ürün alışveriş yapan müşterilerimiz birbirinden güzel hediyeleri kazanmak için çark çekilişine katılma hakkı kazanacaktır. Kahvaltı, 2 kişiye spa, Hoşhanlı hediye paketi, Haserek Kayak Turu, kişisel bakım hediyeleri ve birbirinden güzel sürpriz hediyeler için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

15 Şubat 2023, 15:00’da @hoshanlikuyumculuk Instagram hesabı üzerinden canlı yayında çekiliş yapılacaktır.

(11-14 Şubat 2023 tarihleri arasında barkodlu ürün alışverişi yapan tüm müşterilerimiz çekiliş hakkı kazanmış olacaktır.)

  • En değerlinize bir hediye sizden bir hediye bizden… Yapacağınız alışverişlerinizde çiçeğiniz bizden size armağan edilecektir. Mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerde çiçeğinizi mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde ise çiçeğinizi, vereceğiniz adrese teslim edilecektir. (Canlı çiçek gönderimimiz Malatya içi teslimatlarda geçerlidir.)
  • Web sitemiz üzerinden yapacağınız online alışverişlerinizi saat 14:00’a kadar yaptığınızda aynı gün adresinize ücretsiz kargo yapılacaktır.
  • Malatya konumu için web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişleriniz, aynı gün adresinize teslim edilecektir. (14:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün teslim edilecektir. 14:00 sonrası için verilen siparişler ertesi gün adresinize teslim edilecektir.)
  • VIP salonumuzda özel ürünlerimizin lansmanı olacaktır. Yeni ürünlerimizi tanıtacağımız ürünleri ilk siz görmek ve deneyimlemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Yapacağınız evlilik alışverişlerinize özel alacağınız ürünün %5’i değerinde 2. üründe indirim fırsatınız olacaktır. Alışveriş sırasında tanımlanan indirimi kullanmak istemezseniz hediye çeki olarak alabilir, 1 ay içerisinde kullanabilirsiniz.
  • “Çiçeğinle paylaş, fırsatı yakala.” Alışverişinize özel iletilen çiçeğiniz ile en yaratıcı, en sevgi dolu fotoğrafınızı sosyal medyadan paylaşıp @hoshanlikuyumculuk sosyal medya hesabını etiketlediğinizde bir sonraki alışverişinizde kullanacağınız %5 indirim kodunuz tanımlanacaktır.
  • Sevdiğinle Çiz, Ürün Hikayesi, Yeni Ürün Tahmin Etme yarışması gibi birbirinden eğlenceli etkinliklerin tarihini ve detaylarını öğrenmek için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz. Detaylar bu mecralar üzerinden paylaşılacaktır.

NOT: Etkinlik ile ilgili indirim ve hediye fırsatları, barkodlu ürün alışverişlerinizde geçerlidir. (Sarrafiye ve 22 ayar bilezik grubu alışverişleriniz dahil değildir.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.